Numer VIN to unikatowy numer pozwalający zidentyfikować konkretny pojazd. Dzięki niemu mamy możliwość zapoznać się z licznymi informacjami o samochodzie. Przede wszystkim możemy poznać jego historię, a w szczególności jego wypadkowość. Niestety często dochodzi do sytuacji, że kupując „bezwypadkowy” samochód, w rzeczywistości kupujemy pojazd, który miał poważną szkodę czy nawet był całkowicie skasowany. Poza informacjami o szkodach w naszym pojeździe, dzięki VIN możemy poznać także dane dotyczące kraju pochodzenia czy oryginalnego koloru lakieru.

Numer VIN Abarth – gdzie jest?

Jedną z największych trudności jest samo znalezienie numeru VIN. Często bywa on wytłoczony na ramie samochodu lub znajduje się za szybą. Niestety, nie jest to regułą. Wszystko zależy od konkretnego modelu samochodu – ma znaczenie czy jest to Abarth 124 Spider czy 595 Piasta. Więc jeśli nie możesz znaleźć swojego numeru VIN, to warto udać się na stację kontroli pojazdów lub sprawdzić na naszej stronie gdzie się znajduje w tym miejscu.

Rozkodowanie VIN – Abarth

Dekoder VIN w Abarth pozwoli nam na sprawdzenie wszelkich istotnych informacji dotyczących pojazdu. Są to takie dane jak przebieg, historia pojazdu, jego oryginalny kolor czy kraj pochodzenia. Na podstawie takich informacji możemy upewnić się czy auto, które kupujemy jest rzeczywiście takie jakie przedstawia je sprzedawca. Nawet dane o zmianie koloru mogą sugerować poważną stłuczkę. Skorzystaj z naszej strony aby zlokalizować VIN w Twoim aucie.

Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie i sprawdź dokładną lokalizację w interesującym Cię modelu.